Poszukiwane i polecane produkty na potencję i erekcję

 • ManPowerStrong! Prawdziwa siła erekcji w kapsułkach! - 1 kaps.
 • TopMen plus 10 kapsułek (7+3 gratis) - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • TopMen plus 5 kapsułek (4+1 gratis) - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • TopMen plus 1 kapsułka - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • 2x Potency theraphy 60 tab (120tab.) + Potency Spray 50 ml - Silna Erekcja
 • 2x Potency theraphy 60 tab (120tab.) + Potency Gel 100 ml - Silna Erekcja
 • Potency theraphy 60 tab + Potency Gel 100 ml + Potency Spray 50 ml - maksymalna erekcja
 • Potency theraphy 60 tab + Potency Spray 50 ml - silna erekcja
 • ManPowerStrong! Prawdziwa siła erekcji w kapsułkach! - 10 kaps.
 • EroTabs extra - 1 kapsułka erekcyjna
 • EroTabs extra - 5 kapsułek erekcyjnych (4+1 gratis)
Wrz 162020
 

Erolution Super Masturbator

Erolution Super Masturbator

Cena: 169.90 zł

Sprzedawca: Intymnosc.pl

Do sklepu

Erolution Super Fckr Masturbator Flesh – Masturbator jedyny w swoim rodzaju

Erolution Super Fckr Masturbator Flesh jest masturbatorem jedynym w swoim rodzaju. Jest to produkt wysokiej jakości, stworzony po to by zaspokoić twoje najskrytsze potrzeby. Wykonany z miekkiego, miłego w dotyku materiału o odpowiedniej fakturze, ciasny masturbator Erolution spełni twoje potrzeby i zapewni Ci maksimum satysfakcji.

​Innowacyjny materiał Feelsoft

Erolution wykonany jest z materiału Feelsoft, który w dotyku przypomina prawdziwą, miękką skórę. Dzięki niemu doznania, które czekają Cię z tym masturbatorem, będą naprawdę przyjemne i realistyczne. Przy odrobinie wyobraźni będziesz mógł spełnić z nim swoje fantazje i najbardziej szalone potrzeby.

Kształt Erolution jest ergonomiczny i unikatowy. Przód masturbatora ma kształt prawdziwej pochwy, a dzięki temu, że cała jego powierzchnia jest miękka, możesz ścisnąć go tak mocno jak chcesz, kontrolując ciasność i siłę doznań. Jeżeli będziesz chciał na chwilę zwolnić wystarczy, że zmniejszysz nacisk, by móc przedłużyć zabawę. Erolution nie wyślizguje się z ręki, dając Ci pełną kontrolę bez zbędnych zmartwień.

Wnętrze pochwy zostało zaprojektowane tak, aby dostarczyć Ci maksimum przyjemności i dać Ci szansę na wymarzony orgazm, kiedy tylko będziesz gotowy.

Erolution szybko przyswaja temperaturę ciała, dzięki czemu możesz łatwo ogrzać ją, lub ochłodzić w zależności od Twoich potrzeb.

Dzięki starannemu wykonaniu, masturbator jest bardzo wytrzymały i przy odpowiedniej eksplatacji może służyć Ci przez lata. Erolution jest wolne od ftalanów i lateksu.

 

Jak korzystać z Erolution?

Aby w pełni korzystać z przyjemności, jaka zapewni Ci Erolution, polecamy zastosowanie lubrykantu na bazie wody przed użyciem masturbatora. to zapewni odpowiedni poślizg i doda więcej realizmu do czekających Cię doznań. Rozprowadź lubrykant na swoim penisie, na wejściu do wnętrza pochwy i wewnątrz. Ściskając zewnętrzna czarną część masturbatora zapewni Ci on dodatkową, niesamowitą satysfakcję.

 

Przy stosowaniu produktów erotycznych bardzo pomocne może okazać się dodatkowe nawilżenie i poślizg. Pamiętaj, że większość gadżetów można stosować jedynie z lubrykantami stworzonymi na bazie wody. Dlatego polecamy Be Lover Gel 150 ml, lubrykant na bazie wody, nieplamiący, bezzapachowy i długotrwały.

 

https://www.intymnosc.pl/Znaczki/higiena.png
Do mycia zalecamy używanie specjalistycznych kosmetyków, jak i neutralnego mydła (bez żadnych dodatków) oraz ciepłej wody. Do mycia uszczelki nie wolno używać żadnych substancji zawierających alkohol.

 

Szerokośc tunelu: 1.7 cm

Length tunnel: 16.5 cm

Kolor:    Cielisty

Cechy:  Masturbator jest cały miękki, nie ma twardych elementów, bardzo giętki, bardzo ciasny

Materiał:    Real Feel

Producent:    Erolution