Małe kulki waginalne – fifty shades of grey inner goddess mini silver pleasure balls 85g

Małe kulki waginalne - fifty shades of grey inner goddess mini silver pleasure balls 85g
Cena: 84,9 zł
Producent:50 shades of grey
Sprzedawca: Pokojrozkoszy.pl
Do sklepu
Małe kulki waginalne – Fifty Shades of Grey Inner Goddess Mini Silver Pleasure Balls 85g

Model pochodzi z oficjalnej kolekcji bazującej na serii 50 twarzy Greya. Tam podobne kulki nosiła Ana. Pamiętajcie, z jakim skutkiem?
 
Kulki są nieduże, nie ma żadnego problemu z ich włożeniem, nawet przez osoby nie mające doświadczenia z takiego typu akcesoriami. Jednocześnie nie są lekkie – ich waga jest w zasadzie podobna do 2x większych kulek z tej samej serii. Zasługa w tym materiału – kulki i uchwyt wykonane są bowiem ze stali, jedynie łącznik między nimi to silikonowy sznureczek.
 
Waga wpływa zaś na skuteczność treningu – jest ona dzięki temu wysoka. Noszenie – najlepiej regularne – kulek w waginie wpływa doskonale na kondycję mięśni dna miednicy. Stają się one bardziej jędrne, elastyczne, silniejsze. W wyniku tego kobieta jest w stanie bardziej wyraziście odczuwać penetrację czy stymulację. Doznania są mocniejsze, pełniejsze, przyjemność większa. Nie bez powodu noszenie kulek waginalnych praktykowane jest od stuleci w Azji, a obecnie polecają je także seksuolodzy i ginekolodzy na Zachodzie.
 
Cechy produktu:

rozmiar 30% mniejszy niż Inner Goddess Pleasure Balls

wykonane z metalu

łącznik – sznureczek z silikonu

wodoodporne

waga łączna 85g

 

często kupowane