Poszukiwane i polecane produkty na potencję i erekcję

 • ManPowerStrong! Prawdziwa siła erekcji w kapsułkach! - 1 kaps.
 • TopMen plus 10 kapsułek (7+3 gratis) - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • TopMen plus 5 kapsułek (4+1 gratis) - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • TopMen plus 1 kapsułka - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • 2x Potency theraphy 60 tab (120tab.) + Potency Spray 50 ml - Silna Erekcja
 • 2x Potency theraphy 60 tab (120tab.) + Potency Gel 100 ml - Silna Erekcja
 • Potency theraphy 60 tab + Potency Gel 100 ml + Potency Spray 50 ml - maksymalna erekcja
 • Potency theraphy 60 tab + Potency Spray 50 ml - silna erekcja
 • ManPowerStrong! Prawdziwa siła erekcji w kapsułkach! - 10 kaps.
 • EroTabs extra - 1 kapsułka erekcyjna
 • EroTabs extra - 5 kapsułek erekcyjnych (4+1 gratis)
Wrz 162020
 

Sex Elixir 15ml - najskuteczniejsza hiszpańska mucha!

Sex Elixir 15ml – najskuteczniejsza hiszpańska mucha!

Cena: 44.71 zł

Sprzedawca: Intymnosc.pl

Do sklepu

Hiszpańska Mucha Sex Elixir - Banner - rozpal miłosne pragnienie - najdoskonalszy afrodyzjak potęgujący doznania

Infografika Sex Elixir - zwiększa libido, wystarczy 8 kropli, wzrost podniecenia w 30 min, bezpieczny dla zdrowia

Wyzwól namiętność z SexElixirem!

Myślałeś kiedyś o tym, by spróbować, jak działa afrodyzjak? Zastanawiasz się nad skutecznością takiego preparatu? Teraz możesz spróbować najlepszego ze wszystkich! Sex Elixir to zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych środków w swojej klasie. Stworzony na bazie sprawdzonych składników gwarantuje wysoką skuteczność. Nowoczesna formuła tej hiszpańskiej muchy jest w pełni bezpieczna, dzięki czemu nie musisz obawiać się efektów ubocznych. Możesz natomiast liczyć na podniesienie libido, a także zwiększenie doznań w czasie seksu. Sex Elixir wzmocni również Twoją pewność siebie i skłonność do eksperymentowania. Będziesz nie tylko śmielszy w czasie podrywu, ale i znacznie wytrawniejszym kochankiem. Jego wysoka efektywność sprawia, że jest to jeden z najbardziej polecanych produktów w drogerii erotycznej Intymnosc.pl.

Sex Elixir Hiszpańska Mucha - produkt rekomendowany przez Intymnosc.pl

Hiszpańska mucha – Sex Elixir!

Jeśli planujesz udany wieczór z podrywem, ta hiszpańska mucha będzie znakomitym sposobem na to, aby pożegnać się ze swoją nieśmiałością. Dzięki Sex Elixir nie tylko zwiększasz swoje libido, ale przede wszystkim czujesz duży przypływ pewności siebie. Innymi słowy, stajesz się samcem alfa, któremu nie oprze się żadna kobieta. Z drugiej strony, jak na afrodyzjak przystało, mocno podnosi popęd seksualny. To sprawia, że jesteś skupiony na celu, a wszelkie bodźce dotykowe odczuwasz dużo mocniej. To z kolei oznacza, że w momencie szczytowania, będziesz czuł znacznie więcej!

Nie musisz się jednak przejmować, że będziesz cały napięty – wręcz przeciwnie! Seks to idealny moment na relaks i tak też działa Sex Elixir – będziesz wyluzowany, a jednocześnie wydajniejszy seksualnie, dzięki m.in. mocniejszej i dłuższej erekcji. Jak działa hiszpańska mucha:

 • Maksymalny wzrost libido,
 • Niepohamowany apetyt na seks,
 • Uczucie rozluźnienia ciała,
 • Zwiększenie wydajności seksualnej,
 • Mocne i intensywne orgazmy,
 • Długa erekcja.

Sex Elixir infografika - podnosi libido, rozpala miłosny płomień, przełamuje wstyd i nieśmiałość

Od nieśmiałego chłopca do gorącego mężczyzny

Wielokrotnie chciałeś poderwać dziewczynę, ale nie mogłeś się przełamać? Czy wiesz, że hiszpańskie muchy są szczególnie polecane w takich sytuacjach? Dzięki takiemu preparatowi wydobywasz z siebie namiętnego kochanka. Z drugiej strony podniesienie libido i gotowość na seks sprawia, że zyskujesz pewność siebie. To opinie wielu Klientów, którzy już wcześniej postawili na Sex Elixir! Jak donoszą, sprawił on, że dużo łatwiej nawiązywali kontakty z innymi ludźmi, w tym z kobietami, z jakimi później spędzili upojną noc! Sam spróbuj, dodając kilka kropel do swojego drinka. Jak natomiast wygląda skuteczność według badań:

wykres - skuteczność Sex Elixir w grupach wiekowych 18, 40 i 60+ lat

Uwolnij się od rutyny:

Czujesz, że zamknąłeś się w codziennych schematach i szukasz sposobu na to, by się z nich wyrwać? Jeśli Twój seks stał się trudną do zniesienia rutyną, Sex Elixir pomoże Ci ten stan przełamać. Już jedno zastosowanie znacznie rozbudzi Twoją kreatywność seksualną. Będziesz bardziej skłonny do zabaw, na jakie do tej pory brakowało Ci odwagi, by spróbować. Przede wszystkim jednak zwiększysz swoją aktywność intymną, czym zaskoczysz zarówno nowe partnerki, jak i aktualną. Możesz też zamówić hiszpańską muchę dla żony! Jak wskazują badania, po zastosowaniu prezentowanego preparatu u kobiet, ich libido wzrasta aż trzykrotnie! Sam szybko zauważysz, jak nabierze ochoty na seks! Zobacz co Sex Elixir zmieni w Twoim związku:

 • Rozbudza pożądanie u kobiet,
 • Ponad trzykrotnie zwiększa poziomu libido,
 • Rozpala miłosne pragnienie w przygasającym związku
 • Pozwala kochać się przez całą noc.

Nie stresuj się!

Ten „pierwszy raz” to zawsze duży stres dla wielu mężczyzn i kobiet. Chęć sprawdzenia się w swojej roli jako samiec czy samica działa często paraliżująco. Hiszpańska mucha natomiast to znakomity sposób na to, by wprowadzić się w stan podniecenia, a jednocześnie wyzbyć się nieprzyjemnego stresu. Dzięki właściwościom Sex Elixir rozluźnisz się i zyskasz pełną kontrolę nad swoim ciałem. Podniesione libido sprawi, że nie będziesz musiał obawiać się rozczarowania i problemów z osiągnięciem erekcji. Na pewno zyskasz opinię idealnego kochanka, sam przeżywając silne bodźce i mega orgazm! 

Sprawdź dlaczego razem z Sex Elixirem przeżyjesz swój najlepszy stosunek:

 • Zdecydowany wzrost podniecenia seksualnego,
 • Uczucie rozluźnienia podczas stosunku,
 • Przełamuje nieśmiałość podczas pierwszego stosunku,
 • Intensyfikacja doznań podczas seksu i orgazmu.

Poznaj sekret Sex Elixiru!

To wyjątkowy suplement diety, który niemal od razu po zażyciu, wywołuje ochotę na zbliżenie oraz flirt. Dzięki swoim właściwościom działa zarówno na kobiety jak i na mężczyzn. U kobiet podnosi poziom libido powodując tym samym ochotę na seks, u mężczyzn pobudza i podtrzymuje erekcję.  To najsilniejszy tego typu środek dostępny na rynku!

Banner Sex Elixir - najdoskonalszy afrodyzjak na wzrost libido i mocne orgazmy

Jak go zastosować? Wymieszaj 8 kropel produktu z napojem (chłodnym!). Wypij, a po 15 minutach będziesz cieszył się pełnym efektem.

Libido i erekcja a SexElixir!

Prezentowany preparat to przede wszystkim hiszpańska mucha. Cena więc obejmuje środek, który znakomicie wpływa na Twoją pewność siebie, wzmacnia wzwód, a z drugiej strony – zwiększa Twój apetyt na intymne igraszki. Jest równie efektywny u mężczyzn, jak i kobiet, toteż każdy dorosły może stosować go bez konsekwencji! Wybierz zatem dwa w jednym afrodyzjak i Twój sposób na kobiece libido.

wykres - ponad 300% wzrost pobudzenia kobiecego libido po zastosowaniu Sex Elixir

Doceniony przez klientów i specjalistów!

Jego skuteczność dostrzegają nie tylko Klienci. Opinie wielu specjalistów z dziedziny seksuologii są jednoznaczne – to jeden z najlepszych afrodyzjaków, jakie można obecnie spotkać na rynku! Znalazł on również uznanie wśród profesjonalistów innego typu – trenerów podrywu, a także reporterów z branży lifestylowej.

Sex Elixir otrzymał nominację i później zwyciężył w prestiżowym konkursie do Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii „Najlepszy Produkt”!

Laur Konsumenta dla hiszpańskiej muchy Sex Elixir

Dzięki temu masz pewność, że sięgając po tę hiszpańską muchę, cena wcale nie jest wygórowana, gdyż zyskujesz w pełni skuteczny produkt, jaki odmienił życie ludzi na całym świecie!

Dodatkowo Sex Elixir zyskał uznanie w wielu artykułach w prasie life-style.

Sex Elixir w prasie life style - magazyn CKM

Gwarancja zwrotu pieniędzy!

Z jakiegoś powodu czujesz się zawiedziony preparatem? Możesz go zwrócić bez zbędnych formalności w ciągu 30 dni od zakupu, a my oddamy Ci pieniądze.Gwarancja 100% satysfakcji ze stosowania hiszpańskiej muchy Sex Elixir

Bezpieczeństwo używaniaCzytaj dalej

Stosując Sex Elixir według zaleceń, nie musisz obawiać się efektów ubocznych. To w pełni bezpieczny suplement diety!

Jak dawkować? Czytaj dalej

Pojedyncza dawka Sex Elixiru to ok. 8 kropel dodanych do napoju.

Jak stosować?Czytaj dalej

To proste – w przypadku chłodnych napojów (np. alkoholu) dodaj 8 kropel. Natomiast przy gorących zwiększ dawkę 3-krotnie. Możesz też stosować preparat doustnie.