Poszukiwane i polecane produkty na potencję i erekcję

 • ManPowerStrong! Prawdziwa siła erekcji w kapsułkach! - 1 kaps.
 • TopMen plus 10 kapsułek (7+3 gratis) - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • TopMen plus 5 kapsułek (4+1 gratis) - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • TopMen plus 1 kapsułka - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • 2x Potency theraphy 60 tab (120tab.) + Potency Spray 50 ml - Silna Erekcja
 • 2x Potency theraphy 60 tab (120tab.) + Potency Gel 100 ml - Silna Erekcja
 • Potency theraphy 60 tab + Potency Gel 100 ml + Potency Spray 50 ml - maksymalna erekcja
 • Potency theraphy 60 tab + Potency Spray 50 ml - silna erekcja
 • ManPowerStrong! Prawdziwa siła erekcji w kapsułkach! - 10 kaps.
 • EroTabs extra - 1 kapsułka erekcyjna
 • EroTabs extra - 5 kapsułek erekcyjnych (4+1 gratis)
Wrz 162020
 

Viamax Organic Glide - 70ml

Viamax Organic Glide – 70ml

Cena: 59.90 zł

Sprzedawca: Intymnosc.pl

Do sklepu

Viamax Organic Glide, 70 ml

Naturalne nawilżenie i poślizg

Viamax Organic Glide jest w pełni naturalną formą lubrykantu, stworzoną na bazie wyjątkowych składników ziołowego pochodzenia, wypróbowanych i darzonych zaufaniem od najdawniejszych czasów. Masło kakaowe i masło Shea wchodzące w skład Organic Glide sprawiają, że produkt ten zapewni Ci idealne, kremowe nawilżenie.

Produkty marki Viamax tworzone są na bazie ziół , których od tysięcy lat używano jako afrodyzjaków. Są one w stanie zwiększyć przyjemność w trakcie stosunku, poziom podniecenia jak i samą aktywność seksualną. Korzyści są niepomierne. Gładsza skóra, mniej stresu, spokojny sen i przede wszystkim lepsze samopoczucie. Udane życie seksualne sprawia, że czujesz się dobrze i o wiele łatwiej jest Ci się zrelaksować. A sam seks jest przecież świetny dla twojego zdrowia.

Dla Kogo jest Organic Glide?

Nawilżacz Organic Glide jest dla par, które pragną stosować lubrykant oparty na składnikach pochodzenia roślinnego, zapewniający lepsze nawilżenie i poślizg, niż lubrykanty na bazie wody, a przy tym nie zawierają silikonu. Stanowi on także odpowiednią alternatywę dla kobiet odczuwających ból w trakcie stosunku i pragnących stosować lubrykant oparty całkowicie na składnikach pochodzenia organicznego.

Pełen skład:

Sunflower seed oil (Helianthus annuus), Canoa Oil, Sesame Seed Oil (Sesamum indicum), Shea butter (Butyrosperum parkii), Cocoa seed butter (Theobroma cacao), Beeswax, Aloe barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate.

Polecamy również:

Polecamy różnorodny wybór lubrykantów marki Viamax. Są one podzielone na dwie kategorie, w zależności od Twoich upodobań. Nawilżacz wodny (Water Glide) tworzony jest na bazie wody i zawiera nawilżający i leczniczy aloes. Nawilżacz organiczny (Organic Glide) zawiera składniki organiczne które działają leczniczo na twoją skórę. Wszystkie lubrykanty marki Viamax są bezglicerynowe, aby uniknąć niechcianych skutków wpływu na naturalne pH Twojej skóry.

 

Viamax Organic Glide jest oryginalnym produktem BioNordica Cosmetic & Supplements AB P.O.Box 20100 161 02 Bromma, Szwecja